Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem mikor fog megjönni?

Nekem mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
13 múltam,már minden lány osztálytársamnak megvan,csak nekem nem...tök ciki,amikor kérdezgetik egymástól hogy kinek mikor jött meg,nekem meg mindig azt kell mondanom hogy még nem...anyukámnak 15 évesen jött meg először...nekem mikor fog már?Annyira várom,olyan ciki...Köszi előre is...

2014. okt. 12. 10:41
 1/2 manó1235 ***** válasza:
Nincs benne semmi ciki :) Majd jön ha jönnie kell. nekem 14 évesen jött meg. nem vagy elkésve :D
2014. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magánügy, mondd ezt, ha cikiznének. Nem lehet egyébként meghatározni egy kort, még időszakot sem nagyon. Találkoztam már 10 évesen menstruáló kislánnyal és olyan sportolóval, aki még 17 évesen nem menstruált. Nyugi, nem késtél le semmiről, nem vagy elmaradva senkitől sem. Te magad írtad, hogy édesanyádnak 15 évesen jött meg.
2014. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!