Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fog megjönni?

2000... kérdése:

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
14 éves leszek 2 hét múlva és még nem jött meg. Nekem van a legkisebb mellem az osztályban és ezért piszkálnak is, pl: ha egy pulcsiba vagyok és lesfekszem és kinyújtózok nem látszik semmi! Mikor fog nőni jobban? Már 1 éve elkezdett, hónaljszőröm már 1,5 éve van, és szeméremszőrzetem is már 1,5 éve elkezdett fejlődni és mostanában sokszor volt olyan fehér színű folyásom amit éreztem is hogy jött ki belőlem. És azigaz, hogyha hízok akkor jobban nő a mellem??

2014. febr. 6. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a mell nagysága, genetikai dolog...tehát öröklött tulajdonság, kinek mekkora lesz :) hát ha hízol, lehet picit nagyobb lesz, de nem számottevően, tehát ezért ne kezdj el hízni... akik emiatt csúfolnak, azok nem barátok... senki sem tehet arról, kinek mekkora a melle... nem szabad velük foglalkozni... ha beszólnak, mond nekik azt, hogy legalább neked nem fog lógni 20-30 év múlva :))

hogy mikor jön, meg, ezt előre nem lehet megjósolni, de 16 éves korodig teljesen normális ha még nincs, utána kell elmenni vele dokihoz... és komolyan mondom, addig örülj míg nem menstruálsz, mert hidd el egyáltalán nem kellemes.. folyamatos betét csere, átázás, görcsölés... örülj neki, hogy ezekkel csak később kell majd foglalkoznod... mert utána már nincs megállás, jön minden hónapban :))) (na jó eleinte nem biztos hogy minden hónapban, de 1-2 év alatt beáll és utána már mindig... 50-60 éves korodig) szóval ne siettesd! hidd el, sokkal jobb hogy még nincs ilyen problémád... (hiába dicsekednek esetleg vele a többiek... nem olyan kellemes dolog mint ahogy ők állítják, mellesleg nem ettől lesz valaki nagylány..!)

2014. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi lány már menstruál és nagyobb a melle, mert senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik! Egy korán erő lány sem értékesebb semmivel mint pl. Te!
2014. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen, mindkettőtök sokat segített, tényleg köszönöm!!! :) ;)
2014. febr. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!