Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás ellen valami ötlet?

Fejfájás ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Van amikor napokig fáj a fejem és hiába veszek be gyógyszert,semmit nem érek el vele.

Hiába vagyok kint a szabadban,akkor se jobb semmivel.

Esetleg valami tipp/ötlet?

Előre is köszönöm!


2014. okt. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy fejfájás ambulaciát. Alapos kivizsgálás után olyan gyógyszert is kaphatsz, amit csak receptre adnak, és esetleg használ. Nem azért mert "erősebb", hanem mert más a hatóanyaga. Migrénre pl. van ilyen szer.

Ha különös mázlid van, még a fejfájásod oka is kiderülhet, ami esetleg kezelhető...

2014. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Évek óta fáj így a fejem,pedig csak 18éves vagyok.

Dokinál voltam egy párszor,mindig mondta h ki kell vizsgálni,de beutalót sehová sem adott..amikor meg kértem akkor mondta hogy ez lehet hogy a stressztől van,vagy mert fejlődésben vagyok..

Most kb 2napja fáj a fejem egyfolytában..vettem be ma 2szem gyógyszert is de semmi értelme nem volt.

2014. okt. 9. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm általános iskolás kislánya volt ugyanígy, 2-3 éve szinte folyamatosan fájt a feje, és már mindenhova elvitték, és semmi nem segített. Végül egy oszteoterapeutához elmentek, aki a csontok helyre rakásával foglalkozik. A nyakcsigolyákon igazított valamit, és azonnal elmúlt a fejfájása, és nem is jött vissza!


Azóta mi is voltunk nála a 2 éves lányunkkal, teljesen fájdalommentes, amit csinál.

Ha érdekel leírhatom az elérhetőségét, budapesti.

2014. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szokott olyan lenni,hogy megmaszíroznak,és valamivel jobb.

Mert ugye elvileg fejfájás attól is lehet ha begörcsöl valamelyik izom a nyaki tájékon.

2014. okt. 9. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vérkép, vérnyomásmérés nem ártana, menj vissza a háziorvoshoz, hogy nem múlik a fejfájásod.
2014. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!