Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagy gáz ha 13 éves vagyok...

Az nagy gáz ha 13 éves vagyok 160 cm és csak 38 kg?

Figyelt kérdés
Nem aggódok csak érdekel a véleményetek.

2014. okt. 5. 10:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt a kérdést törölni???
2014. okt. 5. 17:17
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarok és nem is fogok hízni
2014. okt. 5. 17:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem akarsz, de majd ötvenévesen lehet hogy el fogsz hízni. Vannak ilyen emberek, akik nem híznak, ehetnek bármit. De idővel változik a szervezet.
2014. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, te legalább normális válaszoló vagy.
2014. okt. 6. 17:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából az életben láttam, mert van egy barátnőm, aki ilyen alkatú (28 éves) meg egy férfi kollégám (41 éves). Bármit ehetnek, habzsolhatnak, akkor is elegánsan vékonyak maradnak, nem híznak. Jól érzik magukat, nem gyengék meg semmi, csak ilyenek. Viszont akik régebben sportoltak vagy testépítettek, amikor abba hagyták közülük nagyon sokan elhájasodtak. Ennek nem az az oka, hogy az izom átalakul, sokkal inkább az, hogy a sport abbahagyása után sem változtattak a kalóriadús táplálkozási szokásaikon és a "felesleg" elraktározódik.
2014. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!