Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? Annyira...

Hogy oldjam meg? Annyira kilátástalan minden.

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok idegileg!

Annyi minden össze jött az életembe. Főleg anyagiak, amit fogalmam sincs, hogyan fogok megoldani.

Munkanélküli lettem, már ezt is nehezen fogattam el, aztán jöttek a számlák, meg a munkahelykeresésel kapcsolatos problémák.

A gyerekeknek is új cipő kellene, meg egy csomó minden, ami fontos.

Eddig valahogy megoldottam, de most már egyre kilátástalanabbb a helyzet.

Elegem lett abból, hogy már bárhova elmennék dolgozni, de mindenhol csak azt hallom, hogy majd telefonálunk, és nem telefonálnak. Egyszerűen nem mehetek oda az emberekhez, hogy elmagyarázzam, hogy nem tudok fizetni, mert ilyen problémáim vannak. Még szerencse, hogy a gyerekek megértik, de más? A hivatalokat ez nem érdekli....Én csak egy ember vagyok a többi között...

Tegnap voltam a munkaügyin, ahol közölték, hogy csak 3 hét múlva fizetnek, igaz akkor 1 és fél hónapot egybe. Pedig még nem kaptam semmit tőlük.

Jó pofát kellett hozzá vágnom, mert az ügyintéző azt mondta tudja, hogy számlák vannak, meg minden, de ezt ne ő találta ki...Én ezt is megértem.

De ma szörnyen dühös lettem, amikor végig gondoltam, mi lesz addig? És utána? Lesz-e munkahelyem? És mikor.

Most már nem is tudom mit érzek.. Dühöt...Kilátástalanságot...

Hogy lehet ezeket a helyzeteket kezelni?


2010. jan. 22. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sehogy, ez elég szörnyű tényleg.
2010. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjél be az önkormányzathoz, egyszeri szociális segélyt kérni. Légyszi tedd meg. Három hétig a gyereknek enni kell,és neked is. Menjél el a családsegítőhöz is. Ne szégyeld, nem te vagy az első és se nem az utolsó.
2010. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltam az önkormányzatnál. Segítettek 22 ezerrel, mert volt egy 42 ezres számlám, villany. Oda már nem mehetek, mert másoknak is kell a segítség...

Családsegítő mit tud segíteni? Ad munkát? Mert nekem az kellene, nem segély. Abból nem lehet a jövőre alapozni...

2010. jan. 22. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A családsegítő lehet tudna élelmiszert adni, ami igenis fontos. Vagy cipőt, ruhaneműt. Nincs közeli hozzátartozód, aki segítene. Szüleid? Egyedülálló vagy?
2010. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül neveled őket?

Egyébként ne félj, minden rendbe jön,csak higgy benne.:)))

2010. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel netre hirdetést, hogy takarítást vállalsz.

(800 Ft-os órabérbe dolgoznak)


pl:

[link]

2010. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a családsegítő munkát is segít találni! Plussz emellett még jogi tanácsokat is adnak, felfedik a még esetlegesen járó segélyek lehetőségét, csak nem is tudsz róla, hogy van ilyen.

Sok helyen egy épületben található a gyermekjóléti is, ők is nagyon sokat tudnak segíteni ilyen helyzetben!


Sok-sok kitartást és erőt kívánok, mielőbb forduljon jobbra a helyzeted!

2010. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!