Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadós tenyér oka? megszüntet...

Izzadós tenyér oka? megszüntetése? infó lent.

Figyelt kérdés
Üdv!jó pár éve izzad a tenyerem akár télen akár nyáron bármilyen helyzetben és van mikor csak akkor izzad ha erősen rágondolok vagy "ilyesmi" van mikor itthon egy magamba is izzad van mikor nagy tömegben sem.De legtöbbször folyik a víz a kezemen.. Azt olvastam hogy ezt akár a laktóz érzékenység is kiválthatja.(vagy esetleg lehet más allergiás reakció is?) Nem tudom milyen módszereket lenne alkalmas kipróbálni a púderezés is csak max fél órára oldja meg vagy még annyira sem annyira felül kerekedik az izzadás, meleg-hideg vizes áztatást próbáltam de az sem segített ecetes áztatás sem, semmi.. menynek vérvételre? vagy tudnátok ajánlani valami mást? sokat googliztam a kérdés ügyben de azok pár éves válaszok.. azóta hátha van valami új csodaszer ez ügyben..

2014. szept. 20. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!