Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan bőrtípus, ami soha nem...

Olyan bőrtípus, ami soha nem ég le?

Figyelt kérdés
Van olyan ember, akinek nem érzékeny a bőre az UV sugárzásra, legalábbis nagyon minimálisan? Tehát nincs szükség naptejre, kimehet 40 fokban tűző napsütésben és süttetheti magát egész nap?

2014. szept. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kenem be magam naptejjel, akkor nekem ilyen, de amint bekenem magam, leégek. Nem vicc, így van. :D De barnulni sem barnulok semmit.


Kenegetni azért szoktam magam, mert több, mint 50 anyajegyem van ( és azért, mert itt untam meg a számolásukat ), aggódom, hogy valami baj lesz.

2014. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nagyon könnyen barnulok és nagyon nehezen égek le (életemben talán egyszer égtem le) ha szépen fokozatosan napozok és már eljutok odáig, hogy jó barna vagyok,akkor akármennyire tűz is a nap és akármennyit vagyok kint, nem égek le. szóval el kell jutnom egy olyan szintre, ami már kellő barna, és akkor képtelen vagyok leégni.


szerintem ez típus kérdése.

ja és amúgy nekem alapjáraton nincs 'kreol' bőröm. de persze hulla fehér se vagyok...

2014. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert voltam nyaraláson 40 fokban tűző napsütésben, és mindenki rákvörösre égett, csak én voltam szép barna rögtön..naptej sem kell. Csak kíváncsi voltam, van-e más is így.
2014. szept. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!