Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha több vitamint eszek, akkor...

Ha több vitamint eszek, akkor hatásosabb is lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék modellkedni... de elég alacsony vagyok, 161 cm, 13 éves... Igen, tudom, hogy még nőhetek, de kicsit előre akarom hozni ezt... Az A vitamin gyorsítja a csontok növekedését- igaz ez? És ha igaz, akkor ha egy nap dupla annyi A vitamint szedek be, mint amennyit kéne, akkor gyorsabban/magasabbra növök?
2010. jan. 17. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél modell lenni? Nem olyan jó az, mint ahogy mutatják. Nem tudom, hogy az A-vitamin mennyire gyorsítja a csontok növekedését, de ha alacsony maradsz még mindig lehetsz arcmodell :)


Milyen alkatod van? Egy képet mutass:)


Meg ahhoz hogy modell legyél, nem kis szerencse is kell, szóval mindenképpen legyen egy másik dolog is, amiből meg tudsz élni!

2010. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mivel jár ez a szakma, anyukám régen modellkedett. :)

Köszönöm szépen amugy a válaszodat! :D♥

2010. jan. 17. 20:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Képet azt nem küldök, sorry... de amugy az alkatom vékony, magamhoz képest egészen hosszú lábaim vannak.
2010. jan. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a vitaminszedést is túlzásba lehet vinni, a napi ajánlott adagnál többet bevéve káros hatása is lehet.
2010. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy jó 15-20 centit kellene még nőnöd, ahoz, hogy ne csak fotómodell legyél. Anyukád mit mond egyébként erről az egészről? Támogat, lebeszél, melleted áll, vagy rádbízza?
2010. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... ideális a 173-181 cm. Anya mellettem áll, de először próbált lebeszélni, mire én mondtam neki, hogy én is ki szeretném próbálni. :) Az A-vitaminról nem tudsz valamit? :)
2010. jan. 17. 21:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha ez segít a válaszadásban: naponta beveszek 3333 NE A vitamin tablettát, mindennap eljárok kondizni, és próbálok megfelelő mennyiségű ételt fogyasztani (nem vagyok egy hízós típus) :D♥
2010. jan. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!