Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek? Sos!

Szerintetek? Sos!

Figyelt kérdés
Mit csinaljak,hogy este azért nem bírok elaludni (csak nagyon nehezen) ,mert arra gondolok,hogy nem fogok elaludni,csak ilyen hajnali 2-kor?!

2014. szept. 2. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hittem volna, hogy mások is csinálják ezt. én is gyakran azért nem tudok aludni éjszaka mert teljesen ráparázok, hogy nem fogok tudni elaludni és másnap reggel kialvatlanul, korán fogok kelni stb... nagyon idegesítő szokás

nekem az vált be, hogy kicsit korábban bújok ágyba és lefekvés előtt egy fél órát olvasok + zenét hallgatok. próbálj kicsit ellazulni :)

és gondolj arra, hogy az se a világ vége ha nem tudod kialudni magad, engem ez is meg szokott nyugtatni egy kicsit és akkor gyorsabban jön az álommanó :D

2014. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) megpróbálom.
2014. szept. 2. 19:17
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Az ágyam mögött van egy polcos szekrény, egyik polcán egy SONY mikro hifi. Ezt a kis készüléket be lehet állítani, hogy a rádió rész mennyi idő múlva kapcsoljon ki. Én 70 percre szoktam állítani és prózát hallgatok, a Kossuthot. Figyelem a rádióműsort és szépen elalszom. A gép meg kikapcsol a megadott idő múlva. Nekem ez elég jól bevált!
2014. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!