Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen el lehet menni...

14 évesen el lehet menni magunktól is az orvoshoz?

Figyelt kérdés

12 vagyok, szombatom ugráltam és valami reccsent a térdemben, teljes mozgás tartományban tudom mozgatni a lábam de egyszerűen fáj, mostanában kevésbé de enyhén megvan dagadva, guggolni letudok már támasz nélkül is de felállni nagyon fájdalmas, illetve a futás is fáj, a séta már nem annyira de néha csak úgy összecsuklik a térdem.


Anyámékat ez hidegen hagyja de ezt volt múltkor is amikor a kezem tört el, nem akartak bevinni, mivel csak "elestem" aztán sing- és orsócsont törés. Én ahogy szétnéztem az interneten ínszalag szakadásra,húzódásra gyanakszom de mindenképpen megakarom nézetni orvossal mivel nincsen kedvem esetleges rossz következményeket átélni, esetleg ajánlana valami kenőcsöt vagy gyógyszert vagy akármit amivel enyhíthetem a fájdalmat és nyugodtan tudnék guggolni és futni (mivel ezek fájdalmas mozdulatok)



2014. szept. 1. 18:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul írtam, "14 éves kor alatt..."
2014. szept. 1. 18:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmehetsz igen. De nyugi, inszalag szakadassal, huzodassal meg se tudnal mozdulni.
2014. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet?
2014. szept. 1. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
eléggé szomorú, hogy a szüleidet ennyire hidegen hagyja a dolog... amúgy sajnos nem :(
2014. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 3-4 nap múlva bemennénk, de nem akarok szerencsétlenkedni napokig.
2014. szept. 1. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogyne mehetne el a haziorvoshoz, masodik. 12 eves, az 6. osztalyos. Elmehet egyedul.

Amugy lehet hogy azert enm erdekli a szuleit, mert egy logos gyerekrol van szo - ha nem igy van, nyilvan nem kell magadra venni, kerdezo.

Siman csak megeroltetted. Tegyel ra langyos vizes borogatast ejszakara

2014. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Holnap tesi és mint mondtam nem akarok szerencsétlenkedni szóval akkor mindenképpen el kell menni orvoshoz, hogy legalább egy igazolást adjon amíg rendbe jön.
2014. szept. 1. 18:58
 8/10 david_mc98 válasza:
Az, hogy ráugrottál, és reccsent, az is lehet, hogy porvlevállás, az csak műtéttel jön helyre, és elléggé szar érzés, nekem is az van
2014. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan elmehetsz akár a gyerekorvosodhoz, akár az iskolaorvoshoz, de inkább az előbbi. Nem fognak ellátás nélkül hagyni. Ha viszont valamit operálni kell, ahhoz már kell a szülők írásos beleegyezése.
2014. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azóta 20 éves vagy lassan :D Milyen durvák az ilyen kiírások..Mármint belegondolva. Az időre értem
2021. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!