Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldalon fáj a hasam, nem...

Jobb oldalon fáj a hasam, nem tudom hogy mitől, mi lehet a bajom? (A többi lent)!?

Figyelt kérdés

Vakbél gyulladás nem lehet, mert tudom a tüneteit!

Tegnap lefekvéskor kezdődött az egész, aztán felkeltem, és utána rá 1órára újra kezdődött!

Megnyomkodtam jobb oldalon, nem fáját baloldalra!

Nem volt hányingerem, és nem is hánytam!

Elvileg ha eszel a gyomrod olyankor nem tudja feldolgozni, és nem marad meg benned az étel, ugyanúgy az italok!

És nagyon fájna jobb oldalt a hasam!

De nekem igazából nem is fáj hanem olyan érzés mint amikor izomlázad van, és mintha valami ráhúzodna, és csak akkor érzem amikor mozgok! Nem tudom hogy mi lehet!

Szerintetek? Hozzá teszem voltam már 1hónapja hasiultrahangon az doktornő azt mondta hogy semmi bajom, csak annyit tapasztalt hogy régebben a jobb oldali a hasimedencében, több víz volt a keleténél, ami gyulladásra utalt! Lehet vissza tért?

Szerintetek?



2014. aug. 31. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!