Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha cigizek sokat nem leszek...

Ha cigizek sokat nem leszek magasabb?

Figyelt kérdés

16 vagyok

és még milyen mellékhatásai lehetnek?



2014. aug. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyenkor korban cigizel, valóban nem fogsz nagyon nőni.
2014. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne cigizz ilyen korban. sorvadt leszel
2014. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem leszel, mert tudományosan nem igazolt, hogy a dohányzásnak lenne testmagasság növelő hatása.

Viszont biztosan csökken a tüdő légzőfelülete, operaénekes már nem lehetsz. A romló keringés, érszűkület miatt keringési problémák kezdenek szép lassan kialakulni, ami talán már a 30-as éveidre is lábujj amputációhoz vezethetnek, hacsak időközben szívkoszorú-ér károsodás miatt el nem patkolsz. De a rettentően büdös lehelleted miatt élő nő nem lesz hajlandó veled smárolni, úgyhogy kénytelen leszel elhunytakkal kapcsolatba kerülni (nekrofilia).

2014. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mellékhatás: cigi-rossz társaság-alkohol-még több cigi + alkohol+ nem érdekel a tanulás- szar meló- kevés pénz- egyre többet szívsz meg iszol, egyre drágább a cigi meg az ital-elfogy a pénzed, nem lesz mit szívni, azt jól megszívod a végénD

Viccnek hangzik de nem az, igaz még 19 vagyok, de sok ilyet látok meg hallok nap mint nap hogy a 50 éves ember a 70 éves anyjával él, egész nap szívja azt a szart meg iszik kajára nincs pénzük de nem egy ilyen van

Persze nem biztos hogy ez lesz csak egy út de a végén megszívod az biztos, ez 100% de kajak

2014. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Óvakodj a cigitől! Én soha nem cigiztem. De azt láttam, hogy apámnak is egy súlyos szívműtét kellett ahhoz, hogy lemondjon a cigiről! Az áremelések nem használtak. Minden pénzt megadott a cigiért! Hát hiányzik ez neked?
2014. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!