Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha eddig nem nőltem, akkor...

Ha eddig nem nőltem, akkor lehetek még magasabb, lehet, hogy többet növök, mint 1-2 centi (csak egy kicsivel többet)?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 165-167 centi magas.Igen írtam már ki sok ehhez hasonló kérdést,de ezt még nem írtam ki.Apukám 176-178 centi,anyukám 153,és már az öcsém is 170 centi fölött van,ő most 14 éves.Lehetek még legalább 170 centi,mert mint már írtam a többi kérdésnél is 3-4 éve nem növök?

2014. aug. 27. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A két szülő magasságának az átlaga várható, persze ettől lehet eltérés bármely irányban, meg egyedi sajátosságok is szerepelnek.
2014. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek fiúk,azok mind magasabbak az ajuknál vagy csak egy kicsivle alacsonyabbak,pedig az anyjuk nekik is alacsony
2014. aug. 27. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de attól te még nem vagy egyenlő velük, és neked símán lehet teljesen más genetikai elrendezésed. Nem azzal leszel apádnál több, hogy cm-ben magasabb leszel.


Egyébként nem valószínű, hogy 170 cm-nél magasabb leszel, ezt a gént az öcséd kapta. Te azért vagy ilyen magas (mármint 153 cm-hez képest) mert valószínűleg édesanyád génvonala nálad erősebben jelen van.

2014. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
170 centi sem leszek?
2014. aug. 27. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és kb 10 cm magasabb apámnál
2014. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!