Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antiszociális vagyok, és nem...

Antiszociális vagyok, és nem tudom leküzdeni. (? )

Figyelt kérdés

Mindig negativ vagyok,önbizalomhiányos,szürke,unalmas és utálom az emberek közelségét.Azért nem megyek sehova soha semmikor mert (nem tudom miért,de) féleg,hogy ki jön velem szembe az utcán.Nem szeretnék köszönni,mert ha véletlenül rossz hansúllyal ejtem ki akkor magamat rágom amiatt.Régebben nagyon depressziós voltam,és ez pont a vizsgaidőszakra esett.Nem is ment úgy ahogy kellett volna.Egyszerüen mindenkinél gyengébbnek érzem magam,és mikor egyedül vagyok akkor is fura szorongás van a lábamban,hogy nehogy véletlenül rámnyisson valaki és számon kérjen,valamin.Régebb sátánista voltam,vagdostam magam,mert jól esett az önsajnálat.

Egyszerüen csak ki akarok lépni ebből a komforzónából,de a testem nem engedi.Görcsölök,félek,szorongok.



2014. aug. 25. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, menni fog, az elhatározás nagyon szép és tök jó, hogy változtatni akarsz. Ajánlanék egy pszichológust, egy részt, mert nálad több "probléma" is van, más részt ő egy szakember, aki biztos tud segíteni. Ellenben itt, aki nagyon kedves és jó lélekkel segít, de lehet, hogy pont olyan tanácsot ad amit nem kellene.

Bár lehet, hogy én is tudnék, mit kezdeni veled, ha gondolod írj rám. Kitalálhatom húszon éves lány vagy?

2014. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NovaSenpai válasza:
Ha el kezdesz sátánban hinni akor rendben lesz nekem müködöt meg a batyam nak is a nagy ur mindent meg gyogyit csak kérni kell töle es üzletet kötni vele es viccen kivul nekem mükodot es nem vedd viccnek amit ide irtam mert tenyleg mukodot!
2020. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!