Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyógyítani/elrejt...

Hogyan lehet gyógyítani/elrejteni valahogy a pigmenthiányt, ha az arcomon van?

Figyelt kérdés
16éves srác vagyok. Pár évvel ezelőtt az arcom jobb oldalán megjelentek fehér foltok. Később megfigyeltem, hogy ahol folt van, ott a szakállam, bajszom és a hajam is fehér színűen nől. Az orvosok megmondták hogy pigmenthiány, de nem tudják, mitől jött ki rajtam, csak találgatnak, jelenleg a pajzsmirigyem alulműködésére gyógyszert is szedek. Elküldtek PUV-A kezelésre is, de miutát egyik szőrtüszőm elég rendesen begyulladt, (de annyira hogy borsó alakú fájdalmas kinövés szerűséggé nőtt) abbahagytam a kezelést. Én nem nagyon vettem észre hogy bármi is javult volna. Aztán az orvos javasolt valami krémet, ami megvédi a pigmentmentes bőrt a Nap káros sugaraitól és a szine miatt kicsit el is relyti. De csak télen, mert ebből a krémből csak egy színű van, és nyáron mikor lebarnulok, nem nagyon relyt semmit. Illetve mivel nagyon izzadós vagyok, nagyon gyorsan leizzadom magamról. Szóval valakinek valami tapasztalata/ötlete esetleg van arról, hogyan tudnám akár gyógyítani is de elrelyteni mindenképp?

2014. aug. 21. 22:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!