Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gitåros vagyok. A bal...

Gitåros vagyok. A bal kezem mutatoujjån az elsö es a måsodik ujjperec között fåj es bekemenyedett. Mi ez es hogy lehet gyogyitani?

Figyelt kérdés
A bal kezem mutatoujjåt nem tudom ugy behajlitani mint a jobb kezemet, valamint sajog vagy inkåbb kicsit eg. Mostanåban - egy felkeres miatt - naponta 6-7 oråt gyakoroltam. De egy kicsit mår elözöleg is ereztem. De most egyre rosszabb. Jegeljem, maszirozzam? Mi lehet? Köszveny? Inszalag?
2014. aug. 7. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ínhüvely gyulladás. Zenészeknél elég gyakori ha túlzásba viszed gyakorlást.

Enyhébb esetben a pihenés a megoldás. Durvább esetben injekció vagy akár gipsz is lehet a vége.

2014. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lazítsál, különben hamar inhüvelygyulladás lesz a vége.

Hidd el, jót tenne a környezetednek is. Még az északi népek is díjazzák - ők aztán különösen! - a csendet. Ha pedig muzikális is van a környezetdben, akkor különösen örülni fog annak, hogy egy ideig nem vegzálod a húrokat.

2014. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az inhüvelygyulladås a tenyer közepen van. Ez nem az. Ez pont a måsik vege.
2014. aug. 8. 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!