Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett ekcémás bőröm és...

Mitől lett ekcémás bőröm és mivel tudnám elmulasztani?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, hogy a lábszáramon egy kör alakú, piros, száraz, kicsit viszkető folt van. Elmentem bőrgyógyászhoz, és azt mondta, hogy ekcéma. Felírt egy krémet, kiváltottam, kenegettem de nem akart elmúlni, ezért ráhagytam. Párszor bekentem testápolóval, így elmúlt a szárasság. De ma észrevettem, hogy a karomon is van egy ilyen folt és nem tudom mitől lehet! Nagyon aggaszt, félek, hogy még tovább terjed :/

(Van egy kutyám és két macskám, eddig semmilyen problémám-allergiám nem volt tőlük, szóval nem értem mi van.)

Előre is köszönöm a segítséget!!

17/L


2010. jan. 14. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A krémtől pedig el kéne múlnia..

KÉNE... Nekem a kézfejem ekcémás, kb 1 centi mély repedések vannak az ujjaimnál.. Nagyon fáj. Semmilyen krém nem használ rá.

Már ott tartok, hogy nem érdekel, én már nem fogok többet szenvedni vele, ha akar, akkor akár a kezem is leszáradhat..


14/L

2010. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem egy parfümtől lett ekcémám. A bőrgyógyász által felírt kenőcs semmit nem használt, de elmentem gyógyszertárba, és ott kaptam 1 kenőcsöt amit ők kevertek össze.Nekem az sokat segített, kb. 1 hét alatt teljesen elmúltak a foltok.
2010. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem tudom mitől lehet, de ha valakinek nagyon száraz a bőre hajlamosító tényező. Én ajánlom neked az Atopiderm ekcéma elleni kenőcsöt 75 grammos kiszerelésben. Édesanyámnak elmulasztotta.
2010. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezem Körömvirág krémet használtál már?
2010. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves 19:46-os! Próbáld ki a Neutrogena krémeket, drágák, de nagyon jók!

Kedves 19:48-as! Köszönöm a válaszod, megpróbálom hátha segít!


Ha valaki tud még tanácsot adni, vagy ismer jó krémet, az írjon! Köszönöm! :)

2010. jan. 14. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Köszi a tippeket, de már tényleg nem érdekel. Úgyis nemsoká nyár, akkor meg nincsenek sebeim.. :)

2010. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a babaolajtól múlt el (Johnson's)
2010. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban kevert ftorokortos kenőcsöt használok a fiamnak.
2010. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. jan. 16. 20:00
 10/10 anonim válasza:
Nekem pár éve a Pelsano med kenőcs segített átmenetileg. (Napraforgóolaj alapú, recept nélkül is kiadják.)
2010. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!