Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul alszok, mit tegyek?

Ezsvanka kérdése:

Rosszul alszok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 én vizsgám lesz és kellene tanuljak, de mindig álmos vagyok . Este nehezen alszok el és reggel alig tudok 10 kor kelni , pedig hamarabb kellene hogy tudjak aludni ... mit tegyek?

2014. aug. 5. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
*tudjak tanulni
2014. aug. 5. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már másfél hónapja rendszeresen rosszul alszok, pedig nincs semmi, ami okot adna rá. :(

Szerintem amikre érdemes figyelni: ne legyen meleg a szobában, jól szellőztesd ki a szobát mielőtt lefeküdnél, rendszeresen cseréld az ágyneműhuzatot, legyél eleget a levegőn napközben vagy este sétálj egy nagyot, a tanulás mellett mozogj is, az agyad is jobban fog majd, és hátha így fizikailag is elfáradsz. Ami még segíthet, hogy veszel egy kellemes, langyos fürdőt este, és iszol citromfűteát. Én nem rég kezdtem inni, nyugtató hatása van, alvászavarok ellen javasolják, néha beválik :)

2014. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez használ ,olvasd el amit írtam hozzá.A zene hívja elő a belső békéhez az energiákat,működik,nekem is gond volt és ez használt.

https://www.youtube.com/watch?v=yfBeZz17-1M

2014. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki kéri privátban küldök meditációs gyakorlatot
2014. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!