Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha félek a vihartól?

Normális ha félek a vihartól?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon, lehet nappal vagy este de ha villámlik és dörög én attól kikészülök, úgy érzem veszélyben vagyok nem tudok meglenni a szobámban mert nem érzem eléggé biztonságos helynek...volt már két rossz közeli élményem viharral kapcsolatban lehet hogy azért van? Pánikszerű rohamot kapok ha meghallom hogy dörög az ég ez miért van?
2014. júl. 27. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

igen ez lehetséges ha volt már közeli tapasztalatod.

írásod alapján sajnos találgatni lehet hogy mennyire vagy ki lelkileg ha meghallod és igen ez pánikbetegség is lehet vagy csak sima fóbiád van ami hosszú idő múlva kinövi az ember vagy ha ugyérzed hogy nagyon súlyos akkor javaslom beszélgess egy Pszichológus-al ö tudna segíteni ebbe.


Nem szeretnélek megijeszteni de a mai nap folyamán az időjárás bejelentés által azt írják hogy m délután Magyarországon elég szép viharok jönnek én szerintem ilyenkor csináld azt amit szeretsz filmet nézz vagy beszélgess a lényeg h tereld el a gondolatod h kint vihar van.

2014. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!