Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én félek a vihartól?

Csak én félek a vihartól?

Figyelt kérdés

Most ért ide egy vihar, dörög villámlik. Kicsi korom óta félek:( amióta anya vagyok túlparázom.

Összekészítve az ajtóba egy "laza" sétára a babakocsi, ha rohanni kéne, csak a babákat kelljen bele"dobálni"

Van aki ennyire fél, és aggódik, mint én?


2011. ápr. 29. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is félek:)

Bár nálunk nincs vihar most.

2011. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Hova kéne rohanni? Félsz, hogy rátok dűl a ház? :S Vagy hogy érted? Amúgy én is nagyon félek a vihartól.
2011. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem, vannak még hasonló éretlen emberek.
2011. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
villámcsapás, egyéb gondok(szomszéd óriási fenyője ránk dől)ilyenektől félek.
2011. ápr. 29. 14:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Csak azért, mert sétálni készülnénk, de eléggé feltámadt a szél, talán közelgő vihart jelez.

Ha tudom, hogy most hol tart a vihar, azaz Ti hol laktok, akkor lehet nem indulunk neki.


Egyébként a villámlástól, hangos égzöngéstől én is parázok, szóval remélem nem erre jön a viharod!

2011. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte fóbiásan félek tőle. Mióta megszületett a kislányunk, még jobban! Tetőtérben lakunk, iszonyat, ahogy recseg ropog az egész, plusz a kéményekben süvít a szél. Szeretem a szép tágas tetőtéri lakásunkat, de ha vihar van, akkor utálom, és félek benne. És csak bent félek, kint a szabadban nem. Nyilván attól, hogy rámdől, vagy elviszi a fejem fölül... Pedig a bátyám (építészmérnök) mindig megmosolyog, mikor elmondom neki a félelmemet.


Ha éjszaka van vihar, akkor nem alszom egy szemet sem... A paplan a fejemre húzva, és a két fülemet bedugom az újjaimmal. Füldugó nem jó, mert akkor a kislányomat sem hallanám meg, aki békésen végigalszik minden vihart. Az apjával együtt.. Csak én vagyok ilyen "idegbeteg". (mert másra már nem tudom fogni ezt a dolgot).

2011. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gödöllő felől jön, Pest felé tart.
2011. ápr. 29. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:

14.49-es vagyok, mi Pesten lakunk (XIV. kerület) és már itt tart... :(((



Meddig tartott Gödöllőn?

2011. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tarcsán lakunk:) Csak a haladást írtam.

Most csak a szél fúj, eddig esett is...

Ablakból nézve még csak most fog jönni a "móka"

2011. ápr. 29. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem merre laktok.


Mi a II. kerületben, de közben elaludt a fiam, úgyhogy egyelőre mégse megyünk sétálni...


De eléggé neki szomorodott az idő, nem tudom mi lesz belőle. A barométer nem jelez esőt, pedig általában jól működik!

2011. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!