Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy valami csontbetegsé...

Lehet hogy valami csontbetegségem van tényleg?

Figyelt kérdés
Előző héten gördeszkával elestem és eltört a combcsontom. Még csak 12 éves vagyok fiú és már a kezem is kétszer volt eltörve. A combcsont nagyon erős csont, nem törhet el csak úgy,és én nem is estem nagyot mégis eltört. Haverom szerint lehet hogy valami csontbetegségem vagy csontrákom van és azért tört el ilyen könnyen. De ez igaz lehet? Szerintetek? Vagy csak bénán esek?

2014. júl. 19. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire tudod megitelni,hogy valojaban mekkorat estel,lehet hogy csak te hitted kicsinek az eseordeszkazasbol ugy tunik,hogy elenk gyerek vagy,valoszinuleg nem is tul ovatos,ha mar a karod is ketszer eltort.Ugyhogy nagy valoszinuseggel semmi bajod,hiszen ha valoban lenne olyan betegseged amitol sokkal konnyebben tornenek a csontjaid,akkor mar egy erosebb kezfogas is problemat jelentene.Egyebkent lehet hogy nem eszel eleg kalciumot,vagy nagyon sok kolat iszol es emiatt gyengebbek a csontjaid,de ezen konnyen lehet valtoztatni.Val.szinuleg megneztek a rontgenen a combcsontod miutan eltort,ha tenyleg nagy bajod lenne,az egy orvosnak feltunt volna.

De ha idegesit amit a haverod mondott,menj el egy orvoshoz amegnyugtatasod miatt.

2014. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!