Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kiváltottam valamit a...

Ha kiváltottam valamit a gyógyszertárból, de nekem az mégsem jó, akkor visszaveszik?

Figyelt kérdés
bőrgyógyász írt fel nekem valami kencét, de elolvastam a papírját, és azt írták, hogy gyakori mellékhatás, hogy szárítja a bőrt, azt pedig szeretném mindenképp elkerülni. tehát még nem bontottam fel, csak a dobozát, meg a papírját.
2014. júl. 9. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vehetik vissza, ez veszélyeztetné a gyógyszerbiztonságot.
2014. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
nem vesznek vissza és nem cserélnek.
2014. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Épp így jártam én is, több ezerért megvettem a prolaktinra a homeopátiás gyógyszert, mert az orvos azt mondta, hogy a vérvétel után el kell kezdenem szedni, de kiderült, hogy rendben van a prolaktin szintem. Adjuk el a vaterán :-D
2014. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Mi az a kence? Ha szárítaná a bőrt, akkor érdemes mellé hidratáló krémet használni.
2014. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi erővel semmilyen gyógyszert meg kencét ne használj, mert mindennek lehet mellékhatása...

Milyen krémet kaptál? Ha nagyon szárítja a bőröd, használj mellé hidratálót.

2014. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oks... :/ köszi a válaszokat! akkor használok még hidratálót is :/
2014. júl. 9. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Már megint ki a frász nyomogatja a piros gombokat?!
2014. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt én sem értem... mindent zöldeztem, aztán ilyen :D rohadt kis unatkozós ge.c.ik! itt a nyár, aztán nem tudnak miit kezdeni magukkal xd
2014. júl. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!