Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy rendes...

Mit tehetnék hogy rendes szakállat növeszthessek végre? F21

Figyelt kérdés
21 éves vagyok szóval ez magától már nem lesz jobb.elég gyéren nő és a szálak hosszúságának növekedése is megáll pár centi után.szóval ez így nemcsak gyér hanem még kicsit hülyén is nézek ki.mit lehet tenni hogy dúsan és hosszúra nőjön?egyébként a tesztoszteron szintem is alacsony.2-3 éve nézettem vérvizsgálattal és épphogy megütötte az alsó minimum határértéket pedig most a legmagasabb és az életkor előrehaladtával csökken.gondoltam rá hogy tesztoszteront szedjek de azt meg életem végéig kéne szedni mert ha abbahagyom ugyanott vagyok ahol elindultam. 5éves korom óta szakállat szeretnék úgyhogy most már lelkileg is megvisel a dolog.16évesen még bíztam benne hogy idővel jobb lesz de az évek teltével ugyanolyan maradt és most már biztosan nem fog magától semmi pozitiv történni.van megoldás?
2014. júl. 7. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
borotváld ott is, ahol nem nő, aztán kinő :)
2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még soha nem borotválkoztam.nem is fogok.akkor még az se lenne ami most van
2014. júl. 8. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Had kérdezzem meg minek szakáll? Mit ér el vele az ember, minek az oda? Soha se értettem...


Én 21 vagyok szintén nekem sincs szinte semmi, sőt, rámegyek szőrkiszedő borotvával, így jó eséllyel már az arcomon soha se fog kinőni, mert tövestül szedi...


Talán bajszom van kicsi, de azért, mert ott rendesen borotváltam, és ezért megerősödött ! de legszívesebben ott is szedni kellett volna, és legalább ott se lenne.


Tudod legalább ennyivel kevesebb baj van a reggeli készülődésnél !


De hogy te ezen görcsölsz, meg vérképet nézegetsz felfogni nem tudom, azt se, aki órákat tölt azzal, hogy kiigazítsa a szőrt az arcán !


Örülök neki, mert nekem 1 perc alatt megvan az egész..


Amúgy tévedsz, ha kb 1 évig folyamatosan borotválnád mindig, gyakran, megerősödne nagyon hamar! Ez a titka. ha hagyod így, ilyen fog maradni.

2014. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!