Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szakállat is mosni kell...

A szakállat is mosni kell samponnal?

Figyelt kérdés

Nemrég növesztettem szakállat, már kb 3cm hosszű, egész arcos, a barátnőm néha mondja, hogy fura szaga van, kaja meg ilyesmi, hajmosáskor szoktam samponnal mosni, jó az, vagy külön ápolást igényel?

21/f



2012. aug. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért kellene? A samponok a vegyszeripar remekei, egyetlen embernek sem ajánlok, hogy a bőre ilyesmivel érintkezzen.
2012. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért kellene? A samponok a vegyszeripar remekei, egyetlen embernek sem ajánlom, hogy a bőre ilyesmivel érintkezzen.
2012. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fürdéskor nem szoktad megmosni?
2012. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire bebüdösödik (ilyen melegben nem csodálom) akkor szerintem minden fürdésnél mosd meg a szakállad is. 25/L
2012. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De természetesen zuhanyzáskor is mosom, csak kérdem, nem kell-e neki valami plusz ápolás a mellett.

Akkor samponnal ne értem.

2012. aug. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!