Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krémet (vagy bármi...

Milyen krémet (vagy bármi mást) ajánlanátok?

Figyelt kérdés

12 órát dolgozom,3 nap meló-3 nap itthon.folyamatosan egy helyben kell állnom 12 órán keresztül.már az első nap felénél orbitálisan fáj és bedurran a talpam.olyan kemény mint a beton:S

Milyen krémet vagy bármi mást ajánlanátok ami egy kicsit is enyhítené a fájdalmat?

(a munkahelyváltás elképzelhetetlen...ha valakinek ez jutna eszébe...)

előre is köszi a válaszokat!


2010. jan. 6. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen lúdtalpad, nézesd meg egy ortopéd szakorvossal. Vadgesztenyekrémet még próbáld meg rá. De szerintem lúdtalp problémád lesz.
2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!