Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha lereszeltetem a bőrkeményed...

Ha lereszeltetem a bőrkeményedést a talpamról, akkor tényleg erősebben nő vissza? Hány kezelés kell, mire teljesene eltűnik? Ha egyáltalán ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Főleg a nagylábujjaim külső élén és az az alatti talppárnám külső szélén van.

Nem hinném, hogy egy kezeléssel le tudja szedni a pedikűrös? Vagy igen?


2010. jan. 4. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem fájdalmas, ahogy reszeli a pedikűrös? :S
2010. jan. 4. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
ez nem pedikűrös dolga, hanem bőrgyógyászé. feltéve ha zavar, nagy és meg akarsz tőle szabadulni, a hagyományos módszerekkel pedig nem megy.:)
2010. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ami nekem mindig beválik: egy lavórba engedj meleg vizet, tegyél bele valamiféle sampont vagy tusfürdőt, áztasd a lábad bő 30 percig. tutira felpuhul és simán le tudod reszelni ilyen speckó reszelővel (ne habkővel). majd kend be bőrkeményedésgátló krémmel. a bio boltban lehet venni Dermolin krémet (max. 500ft), nekem ez bevállt nagyon! hetente megcsinálod ezt a max. 1 órás procedúrát és minden rendben lesz. nekem nagyon hamar visszajön a bőrkeményedsé, ezt örökre nem lehet megszűntetni.
2010. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi! :)

mit jelent, hogy nagyon hamar? 1 hét, 1 hónap?

2010. jan. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!