Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Ez normális?

Mi bajom van? Ez normális?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Ez lehet hogy hülyén hangzik, de ma konkrétan egész nap csak csokit zabáltam volna... de tényleg, reggel felkeltem, és kb. ez volt az első gondolatom, ettem is egy kis étcsokit, és azt hittem elég lesz, de nem, egész álló nap zabálhatnékom volt. Annyira, hogy nem tudtam ellenállni neki, egész nap tömtem magamba a csokit de mégse szűnt meg.. most meg szörnyen utálom magam ezért, de az a legrosszabb hogy még mindig ennék.:( nem tudom mitől van, sose szokott ilyen lenni. Mármint elég édesszájú vagyok, de ennyire azért közel sem.. mi van velem?? (nem, egyébként nem vagyok túlsúlyos, 171 cm vagyok és 54-55 kiló, legalábbis remélem még annyi, és nem híztam ettől a mai naptól :( )
2014. jún. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy meg fog jönni?

Én akkor szoktam feltűnően sokat enni.

2014. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől az egy naptól biztosan nem fogsz elhízni, na meg genetika kérdése is...stb.


Kérdezd meg anyukádat, mi a tapasztalata ilyen esetekben...

2014. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát végül is nem kizárt, mert már kb. másfél hónapja nem jött meg (még nem állt be rendesen)

Egyébként anyu is azt mondta, hogy akkor szokott nagyon sokat enni. De ez nem "sok evés" volt, hanem rengeteg zabálás, ráadásul valamiért csak csoki. Nem értem. Na mindegy.. remélem holnapra elmúlik :D

2014. jún. 17. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg el kell menni nőgyógyászhoz.
2014. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!