Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem néha, hogy magamon...

Úgy érzem néha, hogy magamon kívül vagyok. Miért? :S

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy nem vagyok önmagam. Nem dühöngök meg ilyenek, hanem mintha kicsit szédülnék, és nem tudok koncentrálni dolgokra, olyan mintha csak lebegnék a semmiben és nem itt ülnék. Mint amikor valaki be van szívva, de semmit nem csináltam. Nem mintha olyan nagy gond lenne, de már előfordult párszor, ilyenkor pl tanulni nem nagyon tudok, kedvem sincs sokmindenhez. Vérnyomásom pedig minden mérésnél rendben volt, és cukorbeteg sem vagyok. Nem értem...

2014. jún. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sportolsz. Egyszerűen túl sok időd van, és nem kötöd le magad. Kezdj valamit magaddal, és figyeld meg, el fog tűnni mindenféle "tünet". Tapasztalat.
2014. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát intenzíven nem sportolok, max konditerembe járok heti 3x, de az nem olyan intenzív. De amúgy nem olyan gyakori ez, szóval... nem tudom. Szóval van hogy nem csinálok semmit egész nap, de még is teljesen jól érzem magam, nincsenek ezek a tünetek. :/
2014. jún. 15. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni, nyári szünetben vállalj munkát, emberek közt leszel és meglátod, hogy rendbejössz. Ja és az úszást ne felejsd ki. nyár van. Strandolj, napozz!
2014. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Deperszonalizációs/derealizációs zavar. Keress utána ezeknek a szavaknak! Nekem is sokszor volt ilyen, és mindig pánikba estem, de meg kell tanulni uralkodni rajta, és akkor hamar megszűnik.
2014. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!