Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni?

Fogok még nőni?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten ide tartozik a kérdés. 19 éves vagyok,178 cm magas,féltesóm 183. Apum 175,az első felesége pedig 160 cm magas és féltesóm nőtt 20 éves kora után 3 cmt.

Lehetséges,hogy én is fogok még? Kicsit alacsonynak érzem magam. Én anyum 164 cm magas.



2014. jún. 5. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet tudni.. Vagy igen, vagy nem..
2014. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű...
2014. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Átlagosan a nők 20, a férfiak 25 éves korukig nőnek.


A magasság öröklődésében a közvetlen felmenőknek kisebb szerepe van, mint a nagyszülőknek/régebbi felmenőknek.Egyébként a személyes megfigyeléseim is ezt támasztják alá, például unokahugom 15 évesen magasabb volt mint én (én akkor voltam 170), pedig az anyja és az apja is legalább 15 cm-rel alacsonyabbak nálam.Furcsa, de megesik.


Extrém esetek is előfurdultak, amikor 30 fölött (tehát elméletileg jóval azután, hogy a csontok növekedése véglegesedett) hirtelen nőtt pár centit az illető.


Szóval lehetséges, de azért ne negyon éld bele magad.És ne érezd alacsonynak a 178 cm-t, én csak 171 vagyok.Ha már itt tartunk, abból 2 cm-t mostanába nőttem, és lassan 21 leszek...

2014. jún. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!