Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az MR vizsgálatoknak mennyi...

Az MR vizsgálatoknak mennyi idő múlva van meg a lelete, az eredménye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szegedi új klinikán másnapra megvolt,de ezt mondták is a vizsgálat után.

Cd-n adták és kaptam hozzá egy kísérő levelet is,amit nem értettem,,mert latinul volt írva nagyrészt.

Ez 2008ban volt,azóta lehet,hogy változott.

2010. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve volt. egy hét múlva lett eredmény
2010. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Fél év? Úristen! Megkérdezhetem, hogy hol voltál és miért ilyen soká tart? Köszönöm!

2010. jan. 1. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgálat után kb. 30-40 perc múlva a kezembe adták a kész leletet+ cd-t is kaptam amin a mr felvételek voltak. De szerintem attól is függ hogy miről készül a felvétel ( mert lehet hogy valamit gyorsabban tudnak "kielemezni"), de ez nem biztos, csak tipp volt.
2010. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éve voltam MR vizsgálaton, nem fél évig tartott...
2010. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:))

jaj, hülyén írtam :)) azt szerettem volna megkérdezni,hogy melyik intézményben tart 1 hétig a leletértékelés :))

2010. jan. 1. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hol -

Általában azért két hét legalább

2014. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!