Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vakbélgyulladásom van és...

Ha vakbélgyulladásom van és műtétre van szükségem akkor felvágják a hasam, az meddig fog látszani? Vagy csúnya lesz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

idővel halványulni fog, de örök életre megmarad a vágás nyoma. - nekem 9 éve vették ki a vakbelem-


nah de inkább maradjon heg minthogy perforáljon a vakbeled és vérmérgezésben meghalj, ugyebár :)

2014. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem feltétlenül vágják fel. Egy barátom öccsének tavaly laparoszkópos eljárással vették ki.
2014. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nagyot vágnak.

A legtöbb esetben ma már laparoszkópos eljárással csinálják. Aminél meg pici metszés, lyuk van, ami meg nem feltűnő.

Nekem laparoszkópos epehólyag eltávolításom volt. A köldökömnél nem is látszik, az epehólyagom helyénél megint csak nem látszik, egy 3-4 cm-es vágás van a mellem és a köldököm közt, de az is halvány.

2014. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg sokáig fog fájni?
2014. jún. 3. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fáj sokáig, ha nem ilyen lako izével csinálják akkor varrat szedés után egy hét, ha iskolás vagy akkor egy hónapig felmentést kapsz tesiből
2014. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utánanéztem ennek a lapraszkópos dolognak. Én az összes szörnyű orvosi vizsgálat kb. 70-80%án átestem. DE EZT SOHA!!!!!! És ha már választani kell hogy egy pár centis heg legyen, vagy a köldökömtől kezdve a hasamon át nem tudom hány helyen össze vissza vagdossanak meg szurkáljanak akkor bassski inkább vágjanak fel rendesen. Altatást soha többet, sokkal nagyobb traumát okoz az emberben. Akkor inkább végig nézem megint hogy szétvágják az állkapocs csontjaimat hogy kiműtsék az oda nőtt selejtes fogat, inkább még kétszer végig nézem, mint ez...
2014. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!