Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos arc kezelése?

Pattanásos arc kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanaban nagyon sok a problemam a borommel (arcbor) sok pattanas jott ki rajta es csak szenvedek. Nem dohanyzom es a taplalkozas rendemet is igyekszem pati "ellenesse" alakitani,mostanra sikerult is. Kiprobaltam rengeteg modszert de nem nagyon hatbak es mar megakarok egy eletre toluk szabadulni.. Valaki segitene egy par hasznos es bevalt modszerrel?

15F



#gyógymód #kezelés #Pattanás arcbőr
2014. máj. 27. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el a bőrdokihoz és vizsgáltatasd meg a bőrödet. Én a Bioderma nevű családot használom, bőrdoki írta fel. Nem olcsó, de nagyon hatékony.


Ha tisztítod, ha odafigyelsz rá, ha tiszta helyen laksz, jó körülmények között (pl. naponta tiszta arctörlő törölköző kell!), ha megtalálod a neked megfelelő krémeket, pakolásokat, tisztítófolyadékot az arcodra, akkor kissé vissza lehet szorítani, de az is lehet, hogy még 60 évesen is pattanásos leszel, mint az én apám.


Ha alkati a pattanásos bőr, akkor az idő jótékony hatásában reménykedj, az az egyetlen csodaszer.

2014. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy életre nem lehet tőlük megszabadulni. Alapvetően a bőrön normálisan jelen levő baktériumok okozzák, amikor a faggyúmirigyekben a faggyút bontani kezdik. Alkoholos lemosókkal kell óvatosan kezelni az arcbőrt.
2014. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg lehet tőle szabadulni egy életre menj el bőrgyógyászhoz, majd ő felír neked egy izotretinoin hatóanyagú gyógyszert.
2014. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm hát én egyszer elmentem bőrdokihoz de többet ártott mint használt, úgyhogy nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás. Nekem spec a kozmetikus segített, de azzal is észen kell lenni, mert némelyik úgy el tudja rontani...

Most így két év után már alig van patim a régiekhez képest...

2014. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!