Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr kezelése 2 hét...

Pattanásos bőr kezelése 2 hét alatt? Lehetséges? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt 1 hónapban elkezdtek kijönni rajtam ksebb pattanások. Most a nagy melegben az arcomon is kijött 1-2,de nem ez zavar engem most a leginkább,hanem a Vállam:S

A vállamon van egy jópár kisebb pattanás és sajnos több pattanásos heg is.


Viszont 2 hét múlva(egésszen pontosan május 24.-én) megyünk ismreősökkel a strandra és jó lenne ezeket hamar eltüntetni. A hegeket minimum halványítani,de legjobb lenne eltüntetni.


Nincs valami gyors módszer ami gyorsan eltünteti a hegeket?

A pattanásos megoldások is érdekelnének.


Válaszokat előre is köszii:D

16/L


2012. máj. 12. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát erre csak annyit hogy menj el szerintem kozmetikushoz,és lekezeli az arcodat.

Nekem is nagyon ronda volt,mára már olyan mint a porcelán.

15/L

De am az nem biztos hogy 2 hét alatt el fog tűnni,nekem kellett egy hónap.

2012. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket a bőrgyógyász nekem felírt, azok 1 hét alatt jelentős változást produkáltak. Menj el te is.
2012. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Hát kozmetikusnál már voltam egyszer az arcom miatt.Elég brutál volt akkor. Kinyomkodta nekem,de csak 3 -4 hét alatt tűntek el a hegek:/ SZóval ezzel most ink. nem próbálkoznék,max majd csak a kirándulás után:D


A bőrgyógyászhoz való elmenetelen viszont gondolkozok.Az a baj,hogy sok szer amit felírnak a bőrgyógyászok,nem használ :/ Ezért örültem volna valami szernek amivel tapasztalatból meg vagytok elégedve:) De azért köszi a kommenteket:)

2012. máj. 12. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Aloe verás, gyógynövényes arckrém, vagy oriflame pattanás elleni arcmaszk->

[link]


és tonik->

[link]

nekem használt.

Vagy gyógyszertárban veszel piercingre használt 70%-os alkoholt és azzal kened.

2012. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen:D ment a zöld kéz :) (persze mindenkinek)
2012. máj. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!