Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy nem lehet időzíteni...

Valahogy nem lehet időzíteni a "nagy dolgot"?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy ha reggel felkelek korán mert megyek valahova, nem kell nagyvécéznem. Aztán ahogy elindulok otthonról, és már elég messze vagyok ahhoz, hogy ne tudjak visszafordulni, vagy már a buszon vagyok, akkor jön rám, de olyan szinten, mint aki már órák óta tartogatja. Volt, hogy korábban keltem fel, azért, hogy hamarabb beinduljon a bélműködés, de akkor is akkor jött rám, amikor már nem tudtam itthon elmenni.

Persze amikor itthon vagyok egész nap, nem megyek sehova, akkor meg sose reggel kell, hanem délután vagy estefelé. De ha megyek valahova, akkor meg reggel, és akkor amikor már elindultam otthonról...


2014. máj. 22. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
És arra még nem gondoltál,hogy anélkül menj a mosdóba,hogy kellene ?És akkor leülsz,és nyomod,függetlenül attól,hogy kell,vagy nem.
2014. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És szerinted, hogy ha nem kell, akkor jönni fog?

Miből gondolod, hogy még nem próbálkoztam ezzel?

2014. jún. 8. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél délután hat után.
2014. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!