Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiír a házi orvos, ha nagyon...

Kiír a házi orvos, ha nagyon görcsölt a hasam és azért nem mentem iskolába?

Figyelt kérdés

Nem sokára jön meg és gondolom az miatt görcsölt így a hasam, meg azért mert futottam a buszra és ezekben a napokban, ha valami megerőltetőt csinálok nagyon begörcsölök. Nem vagyok az a nyápic fajta, de ezúttal tényleg majdnem összeestem a buszon annyira fájt. Falun lakok, ezért 30 perces útról van szó, egy olyan buszon, amin alig van hely...

Nem tudom, mi tévő legyek, mert már jobban vagyok és talán beérnék 2. órára, viszont muszáj lenne tesiznem, amin erősítenék, azt meg lehet megint rosszul viselném.


2014. máj. 15. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a második órára, mondd meg a tanárnak, hogy rosszul érezted magad, tesi tanárnak szólj, hogy nem érzed jól magad, ha rendes, akkor nem erőltet.
2014. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem mészminden mensinél dokihoz, és jól adod elõ, akkor simán kiír.
2014. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!