Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor vagyok gyáva meg gyenge...

Akkor vagyok gyáva meg gyenge ha nem merem felvágni az ereimet vagy akkor ha felvágom őket?

Figyelt kérdés
nem akarom megcsinálni csak kérdeztem..

2014. máj. 12. 22:11
 1/9 anonim válasza:

Szerintem aki ilyet tesz annak valami problémája van.

Egyébként úgy gondolom hogy inkább gyáva döntés-

Akik ilyet tesznek egy részük beteg és öngyilkossági szándék is lehet benne.Az pedig gyáva döntés,de mivel ők betegek nem tudják felmérni rendesen a döntésük súlyát.

Van aki meg csak szórakozásból csinálja na az olyan nem gyáva hanem h*lye

2014. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Őszinte leszek: én sokszor gondolkodtam arról hogy öngyilkos legyek, vagy "csupán" felvágjam az ereim. De túl gyáva vagyok hozzá, nincs annyi erőm hogy fogjak egy kést és elkezdjem csinálni. Túlzottan félek ahhoz hogy megtegyem.

Szóval szerintem: aki felvágja az ereit annak van lelki ereje hogy megtegye, de viszont ahhoz nincs elegendő hogy a problémáit megoldja.

2014. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak mert mostanában nagy divat és gondolkoztam rajta és rájöttem hogy félek a következményeitől, a fájdalomtól, félek attól hogy mi lesz utána. De szerintem az is gyenge aki így próbál menekülni a világ elől és felvagdossa magát.
2014. máj. 12. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyáva dolog. A tökös gyerekek a 10.ről bungee jumpingolnak kötél nélkül...
2014. máj. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 5% hal bele ebbe ha így pribàlkozik valaki öngyilkossággal! Aki tényleg meg akar hani az biztosra megy és nem szórakozik feleségesen ilyenekkel! A vagdosás ami manapság divatos egy szánalmas hülyeség! Nem öngyilkossági céllal csinálják, késöbb meg majd ezen is múlhatnak társas kapcsolataik, ugyanis sokan ha meglátják a hegeket nem is akarnak kapcsolatot ilyen labilis emberrel! Senkinek nem hiányzik egy ilyen emberrel járó bajlódás! Ha pszichés problêmád van kérd szakember segítségét!!
2014. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én vagdosom magam, de az oka egyetlen személy. amikor felvágom, nem figyelek a leki fájdalomra
2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Farkas1234 válasza:
Ne csináld...semmire jóra nem vezet (TAPASZTALATBÓL IŔOM)kiprobálja valaki nem tudja abba hagyni :/velem ez van :( csak akinek problémái vannak azok tesznek ilyen dolgokat
2014. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szóval szerintem ezt sokkan úgysem fogják pontosan megérteni. Az "átlag" úgy is azt fogja mondani hogy Gyávaság de ennél több van a hátérben. Gyáva-e aki saját magának okoz fájdalmat ? Mindannyian sérültünk már meg, nem kellemes, DE amit igazán senki se lát/érez hogy aki oda eljutott hogy vágjon, szerintem nem gyáva. Miért ? Senki nem tudja hogy az az adott illető min és hogyan ment keresztűl. Persze jönnek az "okosok" hogy mindenre van megoldás, DE nem minden esetben. Vannak akik már megjárták a hadak utját, megküzdöttek saját démonainkal, akik bár nem akarnak meghalni, csak annyit szeretnének hogy végre "ne fájjon". Egyszer olvastam és azóta én is mondom hogy mind csak gépek vagyunk és a lelkünk tesz azé akik vagyunk. Vannak dolgok amik valakinek csak egy "botlás", míg valakinek padló fogás (persze onnan is fel lehet kelni, mondá az "okos") de amikor már minden próbálkozásod ellenére ugyanott kötsz ki, elfogy az erő. Amikor minden este csak ugy tudsz elaludni hogy elötte ki sírod magad, ébredés után inkább maradnál az ágyban de vesszel egy mély lélegzettet és neki vágsz a napnak, abban a hitben hogy most minden más lesz, de nem. Aki inkább feladja a harcot azt nem nevezném "gyávának" csak Más Milyenek.
2014. okt. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bffszasza válasza:
Egyett èrtek az ùtòlsò vàlasz iròjàval.Mindigg akadnak emberek ,akik megtudjak magyarazni az ilyen problemakat,bàr ök meg soha nem szenvesültek ilye problemaval.Most viszont fèrre erthetöen fogalmaztam,az èrvagas nem mindig ,Problemat,,jelent.vannak akik azert csinaljak mert mar nem tudjak maskepp levezetni a feszültsèget,ès most okoss leszek,mert az tèny hogy az ijesfajta fàjdallom ugymond ,,boldogsaghormonokat,,szzbadit fell benünk,szoval masok igy teszik a környezetüket ujjra ,,normalisa,,.viszont vannak akik ezt mar nem ,,könyitèsre,,hasznàljàk,hanem mar extrem helyzeteket produkalnak az èrvàgàssal.Nahh ez mar problema....es amimmindig zavarja a szemem,az az hogy sokan ,GYÀVASAGNAK,,itèlik meg ezt a temat,amitt en igen szanalmasnak tartok,hiszen ha NEM TUDJAK A PROBLEMA OKAT ,AKKOR MINEK AVATKOZZNAK BELE ?!egyszoval ezzel azt szerettem volna mondani hogy ha nem is tudjak valamiröl hpgy pontossan mi az,akkor minek szolnak bele?...erre senki nem tudd ertelmes vàlaszt adni ugye?........es a vagdosas egyaltalan nem menö dolog ,ezz is nagy hülyesèg...csak sokan eztba modszert talaljak a legg korszerübbnek.ÈS MÈGMIELÖTT MEGPROBÀLNA BARKI IS ELENNEM FORDITANI A SZAVAIMATT ,AZERT IRTAM KOMMENTETT MERT EN IS CSINALOM ...EGY JO TANÀCS: Ha kiprobalod...nem fogsz tudni lealni,ezert fontold meg hogy most mit is akarsz,es hogzha megis nekilatsz ennek az egesznek,akkor sosse vagd el közzvetlen az ered,mert akkor nem tudc semmit tenni,par perc allat ellvèrzel....nah de enyinlett volna ez a rövidd kommentem xD
2015. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!