Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostantól hashajtóval kell...

Mostantól hashajtóval kell leélnem az életem?

Figyelt kérdés
Már régóta szenvedek a nagy vécével. 15 hetes terhes vagyok de már terhesség előtt is bajom volt vele. Rossz lett a vérvételi eredményem ezért maltofer gyógyszert kell szednem most már szinte alig tudok nagy vécézni. Sok helyen olvastam hogy ha az ember elkezd hashajtót szedni akkor anélkül már nem is fog menni neki. Inkább vállalom ezt mint a rengeteg szenvedést. Én inkább attól félek hogy nagyon meg hajt. Amikor hasmenésem van iszonyat gyenge leszek. Nem tudom hogy az lehetséges hogy meg hajtom magam és mikor már sok akkor hasfogót veszek be.
2014. máj. 10. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár szem aszalt szilva beáztatva éjszakára... ez legalább nem valami laborban kutyult cucc.
2014. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zabpelyhet főzz meg tejbe,úgy mint a tejbegrízt,én le szoktam darálni kávédarálón kicsit és akkor az állaga is pont olyan,eheted fahéjas cukorral mazsolával ,bárhogy néhány napig ezt reggelizd,ez eddig bejött minden ismerősömnek:)

ha működik,utána már nem kell minden nap ezt reggelizni,csak néha

2014. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!