Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atya úr isten mitől ilyen a...

Atya úr isten mitől ilyen a lábam?

Figyelt kérdés

3 perce vettem észre ezt, most értem haza melóból és mondom mintha viszketne a lábam, telefonálás közben mindig babrálok valamit aztán felhúztam a gatyám szárát és megláttam ezt, nem tudom képen mennyire látszik de nagyon durván néz ki piros és viszket és viszket.

Mi ez és mitől és mit csináljak vele ?

kép: [link]



2014. máj. 8. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez 100% hogy nem rovarcsípés,inkább allergia.

Ez a bokazokni volt a lábadon,vagy egy hosszabb?

Mert ha hosszabb akkor melegkiütés,de az is lehet hogy a farmer dörzsölte ki.

Ha másik mosóporral lett mosva attól is lehet ilyen!

Új zoknitól is.

Ha kamillás krémed van otthon akkor azzal kend be.

2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fenistilt már csak holnap tudok venni sajna.
2014. máj. 8. 19:56
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez a bokazokni volt rajtam egész nap igen.
2014. máj. 8. 19:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ezt a bélrendszer problémájára tippelném. Kellene tudni a táplálkozási szokásaid, stb. Ezt távolból nem lehet diagnosztizálni.
2014. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14# furcsa de lehet hogy igazad lesz.

táplálkozási szokásom, reggel felkelek nem tudok enni semmit aztán délbe van kaja szünetem akkor megeszek 4-5 szendvicset és ennyi aztán leghamarabb 18:50kor hazaérek általában és akkor eszem amit találok itthon, semmi extra tényleg leves, meg átlagos kaják, csak nem eszem húst ennyi lenne talán az extra. de van hogy mikor hazaérek este akkor sem eszek valami nagyon sokat van hogy néha csak itthon este is 1-2 szenyó aztán alvás.

2014. máj. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!