Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitôl fáj még mindig a lábam?

Mitôl fáj még mindig a lábam?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete rámlépett egy ló de annyira, hogy a lábam másnapra tök bedagadt, nagyon fájt, alig bírtam járni. Este borogattam de orvoshoz nem mentem el, mert hàt eltörve gondoltam nincs mivel azért rá tudtam állni, sok mindent úgyse tudott volna velem kezdeni. Szóval eltelt 2 hét, szép színekben bompázott egy darabig aztán az is elmúlt. De máig amikor valami hozzáér, cipôt húzok vagy bármi, írtózatosan fáj. Mitôl van ez mi lehet még a lábammal?

2014. ápr. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig kell fájnia, hogy mégis egy orvost kérdezz meg?
2014. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyum nem visz el mert szerinte az orvos úgy se tud vele mit kezdeni, azt mondja hogy majd úgyi elmûlik
2014. ápr. 25. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

<< az orvos úgy se tud vele mit kezdeni >>


?????

Már miért ne tudna?

Pld be se tudja gipszelni? Mert???? Kifogyott a gipsz, vagy mi??

2014. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a leírtak alapján azt is valószínűnek tartom,hogy eltört,esetleg elmozdult a csont,és/vagy rosszul forrt össze,emiatt fáj.
2014. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pechemre a másik lábamra meg nagyon magasról egy borosüveg esett...(polcról) azzal is ugyanez a játék ment, nos most ott tartok hogy mind a 2 "meggyógyult" és mind a kettô fáj ha vmi megnyomja vagy cipôt húzok vagy ilyesmi.....
2014. okt. 2. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!