Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy a hímvesszőn! Lehet...

Anyajegy a hímvesszőn! Lehet vele gond?

Figyelt kérdés
Még kb 4 hónapja kijött a péniszemen egy nagyon pici barna folt mintha anyajegy lenne nem türemkedik ki sima teljesen csak ott barna kb 1 mm nagyságú. Evvel lehet a későbbiekben gond? Volt nekünk iskolába vizsgálat hogy hátra kellett húzni de elfelejtettem megkérdezni hogy mi ez de biztos látta de nem szólt semmit.
2014. ápr. 3. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ez aztán a sok válasz!

Elöljáróban: 24/F és egy kérdés: volt-e azóta valami, amióta a kérdést kiírtad?


Egyébként rágugliztam hogy "anyajegy hímvesszőn", így jutottam el a kérdéshez.

Nekem most tűnt fel egy kb szintén 1 mm-es anyajegy a fitymabőrön, de most hogy gondolkodom rajta, már pár hónapja is láttam hogy ott van, csak mivel oldalt van, alig látom és megfeledkeztem róla. Azaz lehet, hogy már évek óta ott van :D

De ez csak halványan barna, alig látható.

Ahogy most megnézem, a zacskón is van egy, szintén halványbarna.

Amúgy nekem évről évre több anyajegyem van, a bőrtípusomnak köszönhetően. Amikor gyerekként feltűnt hogy vannak rajtam anyajegyek (a hasamon van egy hatalmas), a fejemen számoltam hármat. Azóta ott már majdnem 20 van, tudom hogy a kézfejemen, tenyeremen ami van 1-2 anyajegy mikor jelentek meg, a könyökömön is, ez meg csak most tűnt fel.

Ha neked is hasonló a bőröd és egyre több az anyajegyed, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kéne. De nincs abban semmit, ha elmész dokihoz és kikére a véleményét, ha kéred, akkor elküldhet bőrgyógyászhoz.

2017. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!