Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet ha gyógyszerre...

Mi történhet ha gyógyszerre iszok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok én ivós csak kíváncsi vagyok. 2 éve derült ki, hogy szívritmuszavarom van és napi 2x1 Isoptint kell szednem (reggel-este), mielőtt nem szedtem gyógyszert néha ittam vörösboros kólát meg nagyon ritkán nyáron sört, de azt is csak ízesítettet. Mi bajom lehet ha erre iszok boroskólát? Rá van írva a papírra, hogy ne fogyasszunk alkoholt.

17L



2014. márc. 28. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszullét, kellemetlen közérzet, ha nem akarsz szarul lenni, nem ajánlom mert eléggé össze kavarhat.

Viszont ha tegyük fel 14órakor beveszel az orvosságodból, és 15-16óra felé iszol egy korsó boroskólát, nem lesz gondod belőle.

21F

2014. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legtutibb elolvasni a tájékoztatót a dobozában...
2014. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kis mennyiségű alkoholt ihatsz, és tényleg arra figyelj oda,hogy a gyógyszer bevételét követően teljen el 2-3 óra. Én 20 éve szedek ritmusszabályzót és ezeket betartva még soha semmi bajom nem volt.
2014. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!