Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a problémám? 13/L (lent)

Mi lehet a problémám? 13/L (lent)

Figyelt kérdés
Ma voltunk sulidokinál és megmérték a vérnyomásunkat.Nekem nagyon magas volt 150 és a pulzus pedig 113 volt.Ez mitől lehet?nem vagyok egy izgulós fajta..

2014. márc. 18. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérnyomást nem tudom, de a pulzus is csk kicsit magas. Ennyi idős korban a 110 az átlagos.
2014. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az izgulástól. Jó lenne, ha otthon is tudnád párszor megmérni. Legalább a pulzust ellenőrízhetnéd.
2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Otthon is megmértem és ugyanannyit mutatott az orvos azt mondta hogy a pulzusnak is olyan 100 körül kéne lennie az miatt nem is aggódom inkább a vérnyomás zavar..izgulni általában nem szoktam és most sem izgultam mert nem volt ismeretlen sem az orvos sem semmi más..
2014. márc. 18. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon is magas, akkor ki kéne vizsgáltatni.
2014. márc. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!