Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka ennek? Forduljak...

Mi az oka ennek? Forduljak orvoshoz? És meddig fog tartani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már kb másfél hónapja éjszakánként bedugul a fülem.Eleinte nem volt olyan vészes és csak a bal fülem dugult be.De ez nem volt vészes,mert reggel,mikor felkeltem egy pár perc múlva ki is dugult.Hosszútávon viszont ez elég kellemetlen tud lenni.Főleg,hogy pár napja arra keltem reggel,hogy mindkét fülem be van dugulva és beszélt hozzám a párom én meg csak pislogtam mint hal a szatyorban hogy az égvilágon semmit nem hallottam.Eltartott egy darabig míg kidugult az egyik fülem...de a másik annyira be volt dugulva egész nap,hogy alig hallottam valamit.Este olyan 8 körül kidugult az is ..de amint lehajoltam,vagy lefeküdtem megint bedugult.Most is be van dugulva mindkét fülem,de annyira nem vészesen mert hallok,csak halkan.
2014. márc. 18. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet, hogy simán kimossák a füled, és máris elmúlik a dugulás. De ha más gond van, akkor is meg kell nézetni. Semmi esetre sem normális az, hogy állandóan bedugul a füled.
2014. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az okát én sem tudom, de velem is volt már hasonló, kb 2 hónapig tartott aztán elmúlt. Szerintem nem nagyon tudsz ellene semmit tenni, max ha nagyon zavar elmész orvoshoz vagy gyógyszertárba és megkérdezed, hogy van-e esetleg erre valamilyen gyógyszer..:D jobbulást
2014. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!