Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magne b6 álom tapasztalatok?

Magne b6 álom tapasztalatok?

Figyelt kérdés
már régebben is voltak alvásproblémáim,de most gimis vagyok és esténként bármilyen fáradt is vagyok nem tudok elaludni,ami azért rossz most mert mindennap van nulladik órám és nagyon korán kell kelnem,a hétvégére már annyira kimerülök hogy kb zombi vagyok,nem stressz miatt van...gondoltam hogy kiprobalom ezt,mik a tapasztalatok?
2014. febr. 27. 11:10
 1/2 anonim válasza:

Szia :)


Engem is érdekelne, mert én is ki akarom próbálni.....

2014. febr. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizsgaidőszakban nagyon nehezen ment az alvás, többször is felébredtem este, nagyon kikészített. Kipróbáltam ezt a magne b6 álom kapszulát... hááát :\ nem állítanám, h segített elaludni. Szedtem kitartóan egy hónapig, mert legalább végigaludtam tőle az estét, de elaludni ugyanúgy nagyon nehéz volt, abban inkább a kamillatea segített. A kettő együtt viszont bejött, úgyh nem a diliházból írok :)
2014. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!