Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy homoszexu...

Miért érzem azt hogy homoszexuális vagyok, mikor nem vagyok az?

Figyelt kérdés
A lányok jönnek be nekem, fiút életem árán sem csókolnék meg, de mégis nagyon erős bennem az az érzés hogy homoszexuális vagyok. Nagyon fáj lelkileg, már 2 napja. Csak arra tudok gondolni, semmivel sem tudom elterelni a figyelmemet arról. Hetero vagyok. 1 évvel ezelőtt is előfordult velem pont ez, de elmúlt 2-3 nap múlva, és utána bele is szerettem az egyik lányba. De most visszajött, és jóval erősebb. Már annyira zavar, hogy enni sincs kedvem, egész nap nem ettem semmit. Légyszives olyanokat ne írjatok hogy az vagyok mert az csak rontani fog még a helyzeten, mert nem a fiúk jönnek be hanem a lányok, de én mégis azt hiszem hogy az vagyok. Nem tudom miért. Valamit tudtok mondani ami felbátorít, hogy elmúljon ez az egész? Ez egy betegség? 16/f
2014. febr. 17. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem szimplán csak kamasz vagy, tombolnak a hormonok és ilyenkor zürzavar van.

nekem is volt leszbis idöszakom de ugyanigy. h nem tudtam volna elképzelni magam lánnyal de mégis ez jutott eszembe. kinöttem. ennyi.

2014. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy erős benned az érzés, hogy az vagy. Milyen érzés? Mit érzel pontosan? Lehet, hogy nem csókolnál meg egy fiút, de attól még egy jó pasit tarthatsz vonzónak. Ilyesmit érzel?

Kicsit fejtsd ki bővebben, mert így nagyon nehéz segíteni.

2014. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiút biztos nem tartok vonzónak. Csak ez a félelem olyan erős bennem, hogy már a legszebb lányokat sem látom olyan szépnek. De tavaly is volt pontosan ilyen, de egy idő után elmúlt, és megint beleszerettem az egyik lányba. De most megint előfordult, hogy a legszebb lányt sem találom vonzónak annyira, de most még erősebb mint tavaly. De azért egy cseppet sem vonzódom fiúkhoz.
2014. febr. 17. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg még egy dolgot elfelejtettem mondani. Utánanéztem, a homoszexuálisoknak rövidebbek a végtagjaik, meg az esetek többségében bal kezesek, meg stb. Rám egyik ilyen külső tulajdonságuk sem igaz, de az nem segített sokat.
2014. febr. 17. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

ja igena és a férfi mutatoujja (vagy hüvelykujja, mikor hogy irják) megmutatja mekkora a farka...

igen valoszinüleg volt aki látott 30 centis ujju négert....


te sem hiszed el ezt a baromságot amit irsz ugye?

kár izgulni ha meleg leszel ugyse tudsz rajta változtatni, de lehetsz akár biszex is. De megmaradhatsz heteronak is.Kár agyonidegelned olyan dolog miatt amit nem irányithatsz.Föleg h még semmi sem biztos.

2014. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező... Ne higgy el mindent, amit a neten olvasol, nagy butaság, hogy a melegeknek rövidebbek a végtagjaik, meg az ehhez hasonló dolgok :DD (itt van példának Jason Collins, szerintem semmije sem rövidebb, mint a heteró pasiknak: [link] :D

Amúgy az is lehet, hogy aszexuális vagy (szexuális értelemben sem a fiúk, sem a lányok nem érdekelnek, max csak a társaságuk/romantika kell)

De majd meglátod, azért van a kamaszkor, hogy kikísérletezd az ilyesmiket ;)

2014. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!