Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek?

Milyen magas leszek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 157 cm anyukámat már utol értem, apukám 165 cm de ekkora korában még kisebb volt, mint most én amikor konfirmáltam azt a ruhát vettem fel, mint ő és elég szűk volt nem mondom, hogy nagyon kicsi de éreztem, hogy kicsi akkor lepődtem meg amikor elmondta, hogy még 17 éves korában is ezt hordta és ezután hirtelen nőtt meg, tatám elég magas volt, de rajta kivűl mindenki 165 cm vagy az alatt milyen magasságot jósoltok nekem, és ezt lehet valamivel befolyásolni?

2014. febr. 15. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyszülők mekkorák? gyakran lehet két alacsonyabb emberből magasabb gyerek ha a nagyszülők magasabbak voltak.
2014. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindkét tatám magasabb volt 170 cm-nél, s mindkét mamám most akkora mind én.
2014. febr. 15. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 160cm leszel. Nem több. Jó ez. Örülj neki. Lánynak jó, a pasik ezt szeretik.


De, ha fiu lennél, ott a 180cm a megfelelő.

2014. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!