Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhatok úgy vért szombaton,...

Adhatok úgy vért szombaton, hogy fáj a torkom és egy kicsit náthás is vagyok, vagy így már nem is érdemes elmennem?

Figyelt kérdés

Most szeretnék eloszor adni vért, es pont most kapott el a torokfajas. Tovabba arra lennek kivancsi, hogy a menstruaciom elott 2 nappal lesz a véradás, így még adhatok vért? Osszefugg a ketto?

23/N



2014. febr. 12. 22:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek és meglátom hogy mit mondanak. Ha nem adhatok, akkor legalább megpróballtam.
2014. febr. 14. 18:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" # 6/11-es!

Szerény véleményem szerint tőled nagyobb hülye a világon nincs, már ne is haragudj, vagy bánom is én ha megharagszol, kb lesz*rom... X'D

Egy vérre váró (halál szélén álló vagy, hogy is fogalmaztad) ember számára egy 'torokfájásos' vér nagyon is ártalmas lehet. Mivel könnyen előfordulhat, hogy egy legyengült immunrendszerrel rendelkező egyén kapja majd, akinél egy megfázás is végzetes következménnyel járhat.. Ugyanis nem tudom, hogy hallottál e arról, hogy vért/vérkészítményt nem a makkegészséges embereknek adják.

De sebaj, te biztosan nagyon okos vagy, hogy ennyire tudod. ;)

2014. máj. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Brandon41 ***** válasza:
Plazmaszolgálat GYIK: Ha meg vagyok fázva, mehetek-e alkalmassági vizsgálatra vagy plazmaadásra? - Nem, tünetmentességtől számított egy hét múlva jöhetsz hozzánk akár alkalmassági vizsgálatra, akár plazmaadásra. De ha jól tudom akkor véradásnál 2 hetet kell várni.
2020. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!