Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom?

Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
egészséges vagyok. tegnap beadtam magamnak 50 egység inzulint de nem történt semmi, azt hittem ez elég egy egészséges ember halálához. Tudom nagyon beteges de miért nem történt semmi? vagy csak később fog? még csak nem is éreztem semmi különöset... most pedig egy kicsit beparáztam.... :/ és igen hülye vagyok...

2014. febr. 11. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak lesz hanigy folytatod.
2014. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

abszolut nem vagy épp elmeju, gratulalok.

nem hogy orulnel, hogy egeszseges vagy , hanem meg ongyi akarsz lenni??! jol ertem? remelem megjott az eszed...

es ezt gyorsan felejtsd el! ha problemad van, mindenre van megoldas, probald meg kezelni a helyzeteket normalis emberhez meltoan. kitartas! es kuzdj, ha kell!

udv

2014. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nem nézek ki jól, nincsenek barátaim állandóan beszólnak, és ez nekem nagyon fáj. Egy senkinek érzem magam. Úgy érzem egy teher vagyok.
2014. febr. 11. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ne legyel mar ilyen..

egyebkent van valami oka annak, hogy 'beszologatnak'? vagy csak mert neki kedvuk tartja, es mert nem mindeni ember egyforma, ugy gondoljak, hogy ok kulonbbek, mint akarki?

sajnalom, hogy ez van. de probalj meg ne foglalkozni veluk..!! szedd ossze magadat, es ne hagyd hogy ugymond 'elnyomjanak'!!

felejtsd el, azt hogy magadnak akarj ezzel artani..!

2014. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyebkent hany eves vagy???
2014. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Semmi okot nem adok az embereknek, hogy beszóljanak vagy lenézzenek. Tök normálisan viselkedem és ezért én vagyok a csicska..

Egyébként nagyon jól esett amit írtál. Megpróbálom magam összeszedni, remélem sikerül. Sajnos a családban sincs rendben minden, a szüleim is sokat veszekednek, szóval itthon is sok a stessz.

2014. febr. 11. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
17/F
2014. febr. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!