Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kutya samponnal mosok...

Ha kutya samponnal mosok hajat nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Már 2 fajta tetű elleni sampont is kipróbáltam,és nem használnak!Már be dilizek ezektől a dögöktől,amit a fiam hozott haza a suliból.Fiamból sikeresen ki írtottam,de magamban még mindig találok élőt,és olvastam,hogy az is jó rá.Vagy egyéb tippek?
2014. jan. 29. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor bekened a fejed a tetü irtóval tegyél egy nejlont a fejedre és 1-2 órán keresztül hagyd rajta... vagy akár ha otthon vagy egész délelőtt vagy délután (amíg nem csípi nagyon) és utána mosd csak le... a kutyasamponról még nem hallottam hogy az jó lenne erre... vagy vágasd le rövidre a hajad... (lányomnál egyszer csak az vált be... derékig érő hosszú hajának géppel nekiestem már én is kínomban...:/ )
2014. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutyasampon zsiroshajra nem jó. Mert a kutyáknál pont a zsirosszor a lényeg+bolhaolo is lehet nyomokban. Arról nem is beszélve, hogy klinikai tesztek sincsenek, tehát allergizalhat.
2014. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor most vágjam le a hátközépig érő hajamat? :( Legszívesebben a 0-ás gépet ereszteném már bele,de furin néznék ki kopaszon :S
2014. jan. 30. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
azt próbáltad amit először írtam? hogy bekenés után órákig egy nejlonnal vagy a fejeden? mert akkor az irtó gőze a serkéket is kidögleszti... utána sűrű fésűvel fésüld 10 percen keresztül kád felett... azért ott, mert a kádban látod, hogy potyog-e még ki serke, vagy már nem...
2014. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azt már próbáltam,ezért vagyok tanacstalan.
2014. jan. 30. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet tényleg már csak a hajvágás fog segíteni :/ lányom suliba járt már mikor összeszedte... 2-3 hétig küzdöttem vele... minden másnap kentem a fejét, minden este majdnem 2 órán keresztül húzogattam a serkéket a hajáról, de annyira sűrű és mint írtam derékig érő haja volt, hogy egyszerűen nem bírtam kiirtani... aztán amikor már a bőgés kerülgetett, hogy még mindig találok benne, na akkor jött a gép... fél cm-re... iszonyúan sajnáltam, de nem volt mit tenni már... rögtön kiirtódott az utolsó darabig :) szerencsére nagyon gyorsan nő a haja, fél év múlva már kleós volt :) azóta lekopogom nem volt ilyen problémánk...(6 éve) de ki tudja csinálni az embert... (mikor először válaszoltam neked, elkezdtem vakarni én is a fejem :D)
2014. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem iszonyatosan lassan nő a hajam,ez a legnagyobb problémám.9 éve növesztem,és még mindig csak hátközépig ér.Az a baj hogy nekem is sűrű a hajam.

Nekem is a fiam iskolából hozta haza,egyik osztálytársa állandóan tetves.Hiába is küldik haza,1 hét után épp olyan tetvesen vissza is megy!Már mondtuk is az öfőnek,hogy ez így nagyon kellemetlen,de nem tud mit tenni.

Legszebb hogy megelőzére is szoktam mosni a haját,most még is besikerült.

2014. jan. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!