Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre jobban félek ettől a...

Egyre jobban félek ettől a H1N1 től a sok haláleset miatt, de nem merem beadatni az oltást. Mi van ha mellékhatásai lesznek pár év múlva? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 15:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
hátja.kicsit se furcsa h mióta van ez a nagy h1n1 izé azóta csak azt lehet hallani a hirekbe h H1N1 OKOZTA A HALÁLÁT.és semmi mást csak ezt előtte meg persze voltak mások is h pl tűdőgy-be halt meg stb...--"
2009. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Hatodiknak:

Ez az ÁNTSZ-es tájékoztató nagyon jó, csak arról nem hallottál, hogy az ÁNTSZ górét kupakos oltással oltották?!

2009. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
jézusom!!! te nagyon gyökér vagy hogy ezen izélsz. te is olyan hülye vagy mint a többi ember.... mégis milyen mellékhatása lenne? úristen de gáz. Hagyjátok már a h1n1-et
2009. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Mennyire veszélyes?Ukrajnában 44 millió lakopsból 1 millió körül betegedtek meg,és kb 100-an haltak meg.Nálunk a 10 millió lakosból párszázan lettek betegek,és 10-15 az aki meghalt.Minden évben halnak meg az influenzától betegek.

A napokban került kórházba egy fiatalember,aki 1,5 hónappal előtte kapta meg az oltást.Az ÁNTSZ azt mondta,hogy a beoltottak közül minden 5.-ik megkaphatja a H1N1-et,csak nála nem lesz súlyos hatása.

A környező országokban sem oltatják be magukat az emberek,és sehol nem halnak meg tömegével.

El kell adni az oltóanyagot,és amíg pánikot keltenek az influenzával kapcsolatban,addig sem foglalkoznak az emberek a társadalmi bajokkal.Egyszerű politika.

2009. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

rákerestem a neten a szegedi kismamára: 40 éves terhes nő a H1N1-vírusfertőzés szövődményeként kialakult tüdőgyulladás és más betegségek miatt került az intenzív osztályra

érdekelne mik azok a más betegségek.

2009. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 issti ***** válasza:
93%
Az oltóanyag ugyanaz, mint 10-20 éve, csak a h1n1 elölt vírus fehérjeburka indítja be az ellenanyag termelését. A higany egy olyan ionos kötésben van benne, ami kiürül pár nap alatt. De ez az egész már hit kérdése, semmi köze a tényekhez. Én őszintén kívánom az oltás ellenzőinek, hogy ne találkozzanak a vírussal, és maradjanak egészségesek, de nem kéne állandóan lekezelni azokat akik inkább előre gondolkodnak.
2009. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Látom még mindig vannak olyan gyökerek, akik azt hiszik, hogy vitaminokkal megússzák.... OMG
2009. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"jézusom!!! te nagyon gyökér vagy hogy ezen izélsz. te is olyan hülye vagy mint a többi ember.... mégis milyen mellékhatása lenne? úristen de gáz. Hagyjátok már a h1n1-et"


olyan hülye vagyok, hogy tudom, volt már egy ilyen H1N1 járvány ( passz az évszám ) , és akkor többen haltak meg az oltóanyagtól, mint magában a H1N1 járványban. Te vagy hülye.

2009. dec. 8. 16:15
 19/19 bumbi02 ***** válasza:

hogyha nem nyomatják mindenhol ezt h h1n1 h1n1 itt kaposváron én még ma se tudnám h járvány van.. nálunk az iskolában egy h1n1esről se hallottam, vagy irdatlan nagy hiányzásról pedig 700an vagyunk...

mondjuk érdekes mód ünnepek alatt nem ölt meg senkit az influenza, talán ő is szünetet tartott?:))

2010. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!